ربات تلگرام فرم ساز

چرا ربات تلگرام ؟

همان طور که می دانیم تلگرام یک شبکه پیام رسان جهانی است که تعدادکاربران ایرانی آن چیزی بیش از 40 میلیون نفر است. این شبکه پتانسیل بالایی برای توسعه کسب و کار شما دارد . شما می توانید با صرف کم ترین هزینه و زمان نسبت به سایر پیام رسان ها بهترین فروش خود را تجربه کنید .

دلایلی که شما برای انتخاب یک ربات تلگرام لازم دارید را معرفی می کنیم

قابلیت ارسال پیام های رایگان
قابلیت ایجاد کانال
قابلیت ایجاد گروه های بزرگ
قابلیت استفاده از بات ها
قابلیت ارسال پیام های چند رسانه ای
امنیت بالا

ربات تلگرام فرم ساز

امروزه بات های تلگرامی گزینه مناسبی برای مدیریت کسب و کار ها هستند. گاهی شما نیاز دارید درباره نظرات کاربران یا کیفیت عملکرد گروه سوال  بپرسید ، اینجاست که ربات تلگرام فرم ساز  با ساختن یک فرم نظر سنجی به دادتان می رسد  

 یک ربات فرم ساز توانایی ساخت انواع فرم ها را دارد شما میتوانید فرم نظرسنجی ،پیشنهادات و انتقادات، فرم آزمون، فرم اطلاعات ثبت نامی ،فرم درخواست یا ثبت کالا و هر فرمی که متناسب با کسب وکار شما باشد بسازید.   

استفاده از ربات تلگرام در توسعه کسب و کارتان می تواند عملکرد شما را بهبود دهید و هزینه هایتان را کاهش دهد.

مزایای استفاده از ربات تلگرام فرم ساز

برقراری ارتباط بهتر با کاربران

وقتی کاربران وارد کانال شما می شوند به چند دسته تقسیم می شوند ,عده ای مشتری های شما هستند ، عده ای قصد دریافت اطلاعات از کانال شما دارند و عده ای هم میخواهند نظرات و پیشنهادات خود را درباره عملکردتان گزارش دهند ربات فرم ساز به شما کمک می کند تعامل بیشتری با مشتریانتان برقرار کنید نظرات آن ها را درباره کیفیت و عملکرد کانال خود بدانید و کسب و کارتان را رشد دهید

بارگزاری سریع فرم ها

ربات فرم ساز به کاربران شما کمک می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با زدن چند کلیک به فرم دلخواه دسترسی پیدا کنند . همچنین سرعت در باگزاری فرم ها سبب بهبود عملکرد کانال شما وصرفه جویی در زمان و افزایش میزان رضایت کاربران خواهد شد.

جستجوی بهتر اطلاعات

فرض کنید که بدون استفاده از ربات تلگرام می خواهید از میزان رضایت مشتریان یا کاربران مطلع شوید در این صورت ادمین کانالتان باید از همه افراد سوال بپرسد و اطلاعات دریافتی را دسته بندی کند وسپس به اطلاع برساند اما همه این کارها را ربات فرم ساز انجام می دهد با دقت بسیار بالا تر و صرف هزینه وزمان کم تر ونکته مهم تر این است که شما می توانید دراین اطلاعات طبقه بندی شده توسط ربات جستجو کنید و در سریع ترین زمان ممکن به آن چیزی که می خواهید برسید.

تهیه انواع گزارش

دربیشتر سازمان ها وشرکت ها گزارش های متنوعی در قالب های متفاوت مثل pdf ،exel ،word نامه ،سند..... وجود دارند .بیشترین کاری که فرم ساز ها می کنند اطلاعات را دسته بندی می کنند و به شما قابلیت استخراج گزارش از اطلاعاتتان را می دهند

یکپارچگی ثبت اطلاعات ودرخواست ها

حتما شنیدید که چندین نفر یک کتاب را خوانده اند اما هرکدام برداشت خودشان را داشته اند وقتی که شما بخواهید نظرات و عقاید و نگرش های افراد را بررسی کنید اطلاعات بسیار متفاوتی خواهید داشت و دسته بندی اطلاعاتی که میزان اشتراکشان کم است بسیار دشوار است اما فرم ساز ها سوالات هدفمند و یکپارچه ای را به تمامی کاربران ارائه می دهند . در این صورت اطلاعات یکدست و مفیدی خواهید داشت.

کاهش تعداد مراجعات حضوری به سازمان ها

دیگر نیاز نخواهد بود مشتریان و مراجعین شما مسافت زیادی را تا شرکت یا سازمان مورد نظر طی کنند .کاربران با دردست داشتن موبایل ،تبلت یا کامپیوتر ، در هر مکان وزمانی توانایی دسترسی به فرم ها را دارند .

ربات ارسال پیام انبوه

رباتی در تلگرام که کاربران نیازی به ارسال پیام دستی ندارند فروش آسان را فراهم می سازد و مشتریان به راحتی سفارش خود را ثبت می کند . در این ربات ارسال پیام ها زمان بندی خاصی دارد و محتوای پیام ها قابلیت شخصی سازی دارند و در زمان صرفه جویی می کند

سفارش ربات تبلیغاتی
قیمت مناسب
تحویل سورس
استفاده از بهترین تکنولوژی
خدمات پس از فروش

سفارش ربات موزیک
قیمت مناسب
تحویل سورس
استفاده از بهترین تکنولوژی
خدمات پس از فروش

سفارش ربات اطلاع رسانی
قیمت مناسب
تحویل سورس
استفاده از بهترین تکنولوژی
خدمات پس از فروش

سفارش ربات املاک
قیمت مناسب
تحویل سورس
استفاده از بهترین تکنولوژی
خدمات پس از فروش

سوالات شما

چگونه ربات متناسب با کسب و کار خود را پیدا کنم؟

هزینه ساخت ربات چقدر است ؟

مدت زمان پشتیبانی روباتینو چقدر هست؟

آیا برای استفاده از ربات ها به سایت نیاز داریم؟