ربات نمایشگاه اتومبیل

فهرست محتوا

امکانات ویژه ربات نمایشگاه اتومبیل

طراحی ربات نمایشگاه ماشین
تا به حال برای شما پیش آمده که قصد خرید اتومبیلی و ماشین جدید را داشته باشید و به جای رفتن به نمایشگاه اتومبیل به اینترنت مراجعه کنید و از آن کمک بگیرید و خودروی مورد نظر خود را در آن جا جستجو کنید ؟ در حال حاضر بسیاری از افراد که قصد خرید ماشین را دارند قبل از سر زدن به نمایشگاه ها در اینترنت و ربان های طراحی شده به جستجوی خودروی مورد نظر خود پرداخته و از شرایط و چگونگی آن با خبر می شوند .
در اینجاست که اهمیت طراحی ربات نمایشگاه ماشین به چشم می آید و مهم می شود . طراحی ربات خودرو همانند یک پل ارتباطی عمل می کند بین خریداران و فروشندگان انواع مختلف خودرو و آن ها را به هم معرفی می کند .
صنعت خودرو از پررونق ترین صنایع موجود در کشور است که همواره مورد توجه همگان قرار می گیرد . با پیشرفت تکنولوژی کم کم سازندگان و فروشندگان اتومبیل نیز به دنیای اينترنت راه پیدا کرده اند و جهت تبليغات و دیده شدن انواع محصولات خود به طراحي ربات خودرو روی آورده اند و تصمیم گرفتند تا برای خود یک طراحی ربات شخصی داشته باشند تا با کمک آن با مشتریان خود در ارتباطی دو طرفه باشند و به تجارت خود ادامه بدهند .
طراحی ربات نمایشگاه ماشین و خودرو در حقیقت فضایی است برای به نمایش گذاشتن تمامی جزئیات از یک خودرو مشخص که نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کند و انان را راغب کند تا از ربات دیدن نمایند و محصولات را چک کنند .
شما می توانید بر اساس خواسته و نیازهاتان به طراحی ربات اتومبیل پرداخته و امکاناتی که نیاز دارید را در ربات خود بگذارید ، ربات ممکن است شامل بخش ها و ماژول های مختلفی باشد همانند اطلاعات کلی درباره ی انواع خودرو ها، توضیح کلی درباره آخرین خودرو های تولیدی و یا وارداتی ، نظرسنجی ربات و بخش مربوط به نيازمندي ها که شامل خريد و فروش انواع ماشین ها می باشد . طراحی ربات خودرو اگر یک گالری کامل از عکس های مختلف داشته باشد می تواند کاربران را بیش تر درگیر کند .
در صفحه ی درباره ما آدرس و ایمیل و تلفن های نمایشگاه خود را وارد کنید تا مشتریان به راحتی با شما در ارتباط باشند و در صورت نیاز حضوری با شما دیدار داشته باشند .
در طراحی ربات خرید و فروش ماشین و خودرو ی خود بخش نيازمندي هاي خودرو را بگذارید ، در حقیقت این بخش محلی خواهد بود برای اشخاصی كه نیت آنها فروختن و یا خريد ماشین است .
اشخاص بعد از بازدید از این قسمت در ربات مي توانند اطلاعات مربوط به اتومبيلشان را در آن جا وارد کنند و به اسم خود ثبت کنند و یا اطلاعات خودروی دیگری را که در این قسمت موجود است ببینند و در صورت تمایل شخصی اقدام به خريد و فروش خودرو کنند .
خودرو های موجود در رباتتان را بر اساس معیار های گوناگون دسته بندی و گروه بندی کنید تا جستجوی آن ها برای بازدید کنندگان راحتتر و آسانتر شود و با انتخاب گروه ها به محصولات مورد نظر نزدیک تر شوند .
در طراحی ربات خودرو خود بخشی را برای آگهی ها طراحی کرده و در نظر بگیرید ، تا مشتریان با عضویت در ربات به تعریف آگهی های خود به صورت رایگان و یا پولی در مدت زمانی مشخص بپردازند .

مطالب دیگر...