ربات ابردراپ چیست؟

فهرست محتوا

کاربرد ربات ابردراپ چیست :

ربات ایردراپ به تبلیغ و مارکتینگ بیزینس شما کمک میکند

چرا که کاربران به ازای هر کاربری که به ربات بیاورد یک مبلغی دریافت میکند و هر کاربری که بخواهد از امکانات ربات شما استفاده کند باید جوین شبکه های اجتماعی شما شوند

میتوانند تعداد ممبر و قالوور های شما را به طور چشم گیری افزایش دهد.

زیرمجموعه گیری در ربات :

کاربران با زدن دکمه ی دریافت لینک زیر مجموعه 🚸 میتوانند یکی از روش های جمع کردن ایردراپ رو شروع کنند که شما میتوانید ازپنل تعیین کنید که به ازای هر دعوت به کاربر چند تا ارز دهد.

گزینه های مختلفی برای شروع ایردراپ داره ولی به جز گزینه دریافت لینک زیر مجموعه 🚸همه ی گزینه ها غیر فعال هستند که شما میتونید به خواسته خودتان این بخش ها را به ربات اضافه کنید

آیا کاربران میتوانند موجودی خودشون رو ببینن و تسویه حساب کنن ؟

بله، کاربران با استفاده از دکمه ی کیف پول💰 خیلی راحت میتونن موجودی خودشون رو ببین که تاحالا چقدر از دعوت کاربر به ربات ارز جمع کردند.

و از طریق دکمه ی تسویه حساب💳 میتونن موجودی خودشون رو تسویه کنن که در اینجا ربات درخواست برداشت برای ادمین ارسال میکند و ادمین هر زمان که واریزی انجام داد روی گزینه تایید میزند و یک پیام تاییدیه برای کاربر ارسال میشود و همچنین اگر کانال پرداختی هارا از پنل تنظیم کرده باشید این پیام رو به کانال هم میفرسته.

بخش راهنما :

با زدن دکمه ی راهنما⁉️ شما ۵ دکمه میبینید که در زیر هر کدام رو بهتون میگم (تمامی متن ها قابل تغییر هستش): 

  •   ایردراپ چیست : با زدن این دکمه یک متن درمورد اینکه ایردراپ چیست فرستاده میشه که شما میتونید از پنل این متن رو همون جور که خودتون میخوایید تغییر بدید.
  •   چگونه از ربات استفاده کنم : در اینجا کاربران میتونن راهنمای استفاده از ربات رو بخونن که اگر خواستید توضیحات دیگ اضافه کنید میتونید از پنل مدیریت این متن رو تغییر بدید.
  • (  آموزش تسویه حساب ) : این دکمه هم مانند دکمه ی بالایی عمل میکنه و متن این بخش از پنل مدیریت تنظیم میشه.

سمت ادمین ربات ایردراپ :

ارسال و فرارد پیام همگانی

شما با زدن دکمه (  بخش ارسال پیام ) با ۵ تا دکمه رو به رو میشوید که در ادامه هر کدام یک از دکمه هارو بهتون میگم :

  • (  ارسال همگانی ) : شما با استفاده از این دکمه میتوانید هر پیامی که دارید رو به همه ی کاربران بات ارسا کنید. پیام شما میتواند در قالب HTML و هم میتوانید پیام با تایپ های فایل – ویدیو – عکس – ویس – اهنگ – استیکر – همراه با کپشن ارسال کنید.
  • (  فروارد همگانی ) : با این دکمه میتونید هر پیام رو که دارید به صورت فروارد به همه ی کاربران ربات از پیوی خوتون یا کانال ارسال کنید.

از ویژگی های دیگر ربات میتوان به :

دو زبانه بودن ربات (انگیسی و فارسی )

امکان تعیین تعداد سطح هایی که به انها جایزه تعلق میگیرد

امکان تغییر مقدار ارزی که به هر کاربر داده میشود

تغییر نام کوین

مدیریت موجودی کاربران

***همچنین توجه داشته باشید با بات بساز میتوانید رباتی با ویژگی هایی که مدنظر دارید به صورت اختصاصی پیاده سازی کنید******

مطالب دیگر...