ربات سینما

فهرست محتوا

ری در تمامی مراحل خرید

اهمیت ربات تلگرام در کسب و کار

آیا میدانید بیش از 50% از کاربران روزانه از تلگرام استفاده میکنند؟
شما از این شبکه چند میلیونی جدید و فراگیر چه استفاده ای می توانید داشته باشید؟

امکانات ویژه ربات سینما

ربات سینما

یک ربات و صدها فیلم

سینما به دلیل جذابیتی که برای مخاطب به همراه دارد، از همان ابتدای آغاز فعالیت خود تبدیل به صنعتی سودآور برای کشورهای صاحب سینما شد.
اما سینما نتوانسته به همه ی شهر ها راه باز کند شهرهای بسیاری رنگ سینما را هم ندیده اند. با همه ی این ها سینما طرفداران بسیاری دارد و افراد زیادی در اینترنت و شبکه های اجتماعی مختلف اخبار آن را دنبال میکنند و بسیاری از بحث های داغ در جمع های دوستانه را به خود اختصاص میدهد و دنبال کردن فعالیت های بازیگران محبوب و کارگردانان مختلف و داشتن اخبار خانه سینما برای خیلی از دوستداران این صنعت لذت بخش است. از این رو بر آن شدیم تا با ایجاد رباتی درباره ی سینما ، طرفداران این صنعت را از گشت وگذار در سایت های مختلف و جلوگیری از شایعات بی نیاز کنیم.

از امکاناتی که این ربات در اختیار شما میگذارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

معرفی فیلم ها و آخرین دستاوردهای هنر هفتم به صورت دسته بندی شده
 دسته بندی خوب و جامع لیست ها، کالکشن ها، تعرفه (قیمت)
محتوای غنی
کاربری روان
دانلود فیلم های ایرانی و خارجی
دانلود فیلم های سینمایی و سریالی
با استفاده از ربات سینما در تلگرام از جشنواره‌های فیلم بین المللی با خبر شوید و اخبار حقیقی فعالیت های بازیگران و کارگردانان را ببینید
بدون نیاز به دانلود برنامه‌های جانبی و به صورت خودکار از آخرین اخبار جشنواره‌های فیلم و فیلمنامه بین المللی و همچنین مهلت ارسال آثار به جشنواره‌ها مطلع شوید.
این ربات محتوای غنی دارد و هرجا که نیاز باشد توضیحات مفیدی درباره ی موضوع انتخاب شده می دهد
در این ربات از زندگی نامه نقاشان و چهره های محبوب تا سینمای ایران و ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ گرفته تا فیلم ترسناک و سریال و فیلم کلاسیک و غیره
درج  پیشنهادات و انتقادات
سوالات متداول
تماس با ما

اینها پیشنهادات اولیه ما برای طراحی این ربات بود. ولی شما می توانید هر طور که تمایل داشته باشید این ربات را بر اساس نیازهای و ایده های خود سفارش دهید.

مطالب دیگر...