ربات کافی شاپ

فهرست محتوا

امکانات ویژه ربات رستوران ، کافی شاپ ، فست فود و…

فرض کنید شما یک رستوران دار در سال ۱۳۵۰ هستید برای اینکه رستوران شما به معروفیت برسد باید فرزند شما نیز ادامه دهنده راه شما باشد اما امروزه تکنولوژی وب کمک شایانی به معروفیت بسیاری از اصناف تازه کار کرده است. با داشتن یک ربات تلگرام شما میتوانید نظر افراد را به خود جلب نمایید و در نهایت آنها را به مشتری برای رستوران ، فست فود و یا کافی شاپ خود تبدیل نمایید.

میتوانید منوی غذایی روزهای هفته را در طراحی ربات تلگرام قرار دهید و یا حتی سفارش آنلاین را نیز به ربات تلگرام خود اضافه نمایید.قسمتی را تحت عنوان گالری تصاویر در نظر گرفته و تصاویر مربوط به محل کار خود و غذاها و دسرهای خود را در آنجا قرار دهید قطعا تصاویر خوشمزه افراد را به محل کار شما جذب خواهند کرد!

کارهای خلاقانه جدیدی را برای بازدید بیشتر کاربران از ربات تلگرام خود در نظر بگیرید مثلا جوایز و قرعه کشی ها و تخفیفات روزانه تا مشتریان شما هر روز به ربات تلگرام شما سر بزنند . در این صورت بازدید ربات شما بسیار بالاخواهد رفت و این موضوع باعث افزایش ممبرهای شما در ربات می شود.

ضمن اینکه میتوانید امکان تبادل نظر را نیز در ربات تلگرام خود قرار دهید ، کاربران با مشاهده نظرهای مثبت مشتریان شما قطعا جذب محل کار شما خواهند شد.

عموما امکاناتی که در طراحی ربات تلگرام رستوران, کافی شاپ, فست فود مطرح میشود عبارتند از:

طراحی منو سفارش آنلاین
طراحی منو معرفی شعبه های مختلف خود
طراحی منو رزرو رستوران برای مراسم های مختلف
طراحی منو رزرو میز
طراحی منو برگزاری قرعه کشی آنلاین و اعلام نتایج آن به وسیله SMS

اینها پیشنهادات اولیه ما برای طراحی این ربات بود.ولی شما می توانید هر طور که تمایل داشته باشید این ربات رو بر اساس نیازهای و ایده های خود سفارش دهید.

مطالب دیگر...