ربات گل فروشی

امکانات ویژه ربات گل فروشی

طراحی ربات گل فروشی

تبلیغات از طریق ربات های تلگرام یکی از راه های مناسب برای پیشی گرفتن از رقباست. استفاده از امکانات ربات های تلگرام میتواند به سودآور بودن کار و تجارت شما کمک کند. با افزایش استفاده ها از تلگرام در فضای مجازی بیشتر دیده میشوید.
ربات گل فروشی به شما کمک میکند تبلیغات گل فروشی خود را در فضای مجازی گسترش دهید
ربات گل فروشی بهترین انتخاب شما برای تهیه یک کادوی خاص، زیبا و ماندگار در ذهن عزیزانتان می باشد . هدف ما، ارایه اقلامی جهت کادو دادن برای مناسبت های مختلف است ، به طوری که هر فرد بتواند به راحتی با توجه به جنسیت، سن، علاقه مندی ها و بودجه خود بهترین کادو را خریداری کند. با کمک این ربات میتوان به راحتی برای مجالس ، مهمانی ها و عزیزانتان زیباترین گل ها را سفارش دهید.
هدف طراحی ربات گل فروشی این است که بتوانیم از طریق طراحی و سرویس ارسال مطمئن، تجربه ای خاطره انگیز را در ذهن مشتریان خود به یادگار بگذاریم.

از امکاناتی که این ربات در اختیار شما میگذارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دسته بندی گل ها بر اساس نوع و قیمت
نمایش گالری گل
سفارش و خرید و پیگیری آنلاین انواع گل
درج  پیشنهادات و انتقادات
سوالات متداول 

تماس با ما

 

اینها پیشنهادات اولیه ما برای طراحی این ربات بود. ولی شما می توانید هر طور که تمایل داشته باشید این ربات را بر اساس نیازهای و ایده های خود سفارش دهید.

مطالب دیگر...

ربات سرگرمی

ایا میخواهید داخل تلگرام رباتی برای سرگرمی درست کنید و از آن کسب درآمد کنید ؟ به دلیل مخاطبین زیادی که تلگرام دارد ، بهترین

توضیحات بیشتر