ربات اطلاع رسانی

فهرست محتوا

امکانات ویژه ربات اطلاع رسانی

طراحی ربات اطلاع رسانی
هرچقدر تکنولوژی پیشرفت می کند، نیاز به طراحی ربات و داشتن ربات هایی با قابلیت های خاص و مختص خود روبه فزونی می رود ، بنابراین داشتن ربات کامل و سریع و طراحی ربات با ظاهری کابرپسند که باعث جذب آنها به خود شود، ضرورتی انکارناپذیر است و شما می توانید با طراحی ربات اصولی خود را بهتر معرفی نمایید . ربات شما نماینده کار شما است پس باید اهمیت زیادی برای آن قائل باشید.
بر همگان آشکار است که گسترش فناوری و اینترنت امروزه تحول آشکاری در زندگی افراد ایجاد کرده است، بنابراین شرکت ها، موسسات، افراد مختلف و… ناگزیر از پیوند خود با دنیای اینترنت هستند. حتی تا بدانجا پیش رفته که حضور در دنیای اینترنت به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده و بهترین راه حضور در اینترنت طراحی ربات است.
طراحی ربات اطلاع رسانی  به منظور ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مخاطبین صورت می گیرد. طراحی ربات اطلاع رسانی به منظور اطلاع رسانی در یک موضوع خاص یا مطلع کردن مخاطبان از اخبار طراحی می شود و معمولا یکی از پربازدیدترین و متداول ترین ربات ها برای عموم مردم است که در آن افراد مختلف با محتواهای خبری، اخبار روزنامه ها، گاهنامه ها و … آشنا می شوند.در طراحی ربات اطلاع رسانی آنچه نباید از دید طراحان مخفی بماند در نظر گرفتن امنیت بالا برای ربات است چرا که به لحاظ ماهیتی که دارد همیشه در معرض حملات احتمالی خرابکاران یا هکرها هستند.
طراحی ربات اطلاع رسانی برای جذب مخاطبان باید از گرافیک قوی برخوردار باشد و سریعا قادر به باز کردن صفحات ربات باشد.در طراحی ربات اطلاع رسانی باید برنامه نویسی بر اساس مقیاس و تعداد بالای کاربران و بازدیدکنندگان صورت گیرد و از قبل احتمال روبروشدن با تعداد زیاد کاربران در آن داده شود تا طراحی ربات با سرازیر شدن مخاطبان با مشکل مواجه نشود.طراحی ربات اطلاع رسانی به صورتی باید باشد که امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی باشد تا گزینه اخبار آن در شبکه های اجتماعی گذاشته شود.
یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی ربات اطلاع رسانی در نظر گرفته شود این است که صفحه ای برای قرار دادن گزارش تصویری نیز در آن تعبیه شده باشد تا اخبار که نیاز به گزارش تصویری دارند قابلیت نمایش در ربات را داشته باشند.
معمولا شرکت هایی در فعالیتهای خود موفق تر عمل می کنند که تبلیغات آنها به اندازه کافی باعث شناسانیدن کسب و کار آنها به مردم شود آنچه بیننده را ترغیب به بازدید از ربات می کند مطمئنا نوع طراحی ربات هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ فنی است.
مطمئنا از مهمترین انگیزه هایی که به طراحی ربات اطلاع رسانی منجر می شود، اطلاع رسانی درباره شرکتی است که به آن وابسته می باشد. چرا که با داشتن ربات اطلاع رسانی و تجزیه و تحلیل رقبای این نوع از شرکتها به فرایندهای بهتری می رسند.
طراحی ربات اطلاع رسانی عموما برای شرکت هایی صورت می گیرد که نیاز به معرفی خدمات، فعالیت ها و اطلاعات اداری خود برای دیگران دارند.طراحی ربات اطلاع رسانی جدا از بحث جذب مشتری باعث حفظ مشتریان قدیمی خواهد شد. چرا که در طراحی این گونه و رباتها به راحتی می توان رضایت مشتریان را برای ارائه خدمات الکترونیکی در زمینه فعالیت شان جلب کرد.
طراحی ربات اطلاع رسانی باعث رونق بخشیدن به کسب و کار شرکت خواهد شد که با بالارفتن رتبه شرکت در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک مشتریان جدید به سوی خدمات شرکت جلب شود.اگر در طراحی ربات اطلاع رسانی اصول روانشناسی مدنظر گرفته شود و از رنگهای مشتری پسند استفاده شود مطمئنا شرکت به بهترین شکل ممکن و با روشهای جدید تجارت به بقیه معرفی خواهد شد.
در طراحی ربات اطلاع رسانی مهمترین مبحث امنیت آن است، چرا اولویت اولی که در طراحی این گونه رباتها باید در نظر گرفت، بحث امنیت آن است. امنیت برای ربات های اطلاع رسانی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . اگر امنیت ربات اطلاع رسانی به درستی صورت نگرفته باشد راه برای خرابکاری باز خواهد شد و با توجه به اینکه یک ربات اطلاع رسانی است مطمئنا مشکلات بسیار عدیده ای را به وجود خواهد آورد.
در طراحی ربات اطلاع رسانی برای دست یابی به امنیت برروی ربات، سیستم های امنیتی بسیار قوی استفاده می شود که قادر هستند اگر خرابکاری بر روی ربات اطلاع رسانی صورت بگیرد به سرعت آن را تشخیص داده و مانع ادامه یا قطع خرابکاری شوند.

مطالب دیگر...