ربات موسسات فرهنگی و مذهبی

فهرست محتوا

طراحی ربات موسسات فرهنگی و فرهنگی
طراحی ربات مذهبی در راستای ترویج احکام و شعائر دینی و اسلامی، جذب مخاطبان، بازتاب فعالیت های تشکل
هایی همچون مساجد، هیات ها، موسسات دینی، پاسخگویی به سوالات شرعی و دینی مردم، اطلاع رسانی رویدادهای مذهبی و .. کاربرد دارد.
طراحی ربات مسجد، طراحی ربات مداحی، طراحی ربات هیات، طراحی ربات موسسات و بنیادهای دینی، طراحی ربات مراجع تقلید، طراحی ربات قرآنی در زُمره طراحی و ساخت ربات های مذهبی قرار می گیرد.
با گسترش فضای اینترنتی و دسترسی آسانتر مردم به اینترنت؛ گروه های مذهبی، مساجد، هیات ها، حسینیه ها نیز این نیاز را در خود احساس نموده اند که فعالیت های خود را در عرصه فضای وب بطور منسجم تری شروع نمایند. لهذا طراحی ربات مذهبی برای تشکل های دینی و مذهبی صورت می گیرد که اینگونه نهادها و تشکل ها با داشتن رباتی برای خود علاوه بر انعکاس فعالیت هایشان می توانند پاسخگوی سوالات و نیازهای مخاطبان خود باشند.
۱ –  طراحی صفحه درباره ما
این صفحه اختصاص به تاریخچه تاسیس، سوابق فعالیت، اهداف و اهم موضوعاتی دارد که تشکل شما بدان ها می پردازد.
۲ – طراحی بخش آرشیو صوتی و فیلم
فیلم ها و یا فایل های صوتی بصورت طبقه بندی شده که شامل موضوعاتی مانند : برنامه های اعیاد مذهبی، عزاداری ها، سخنرانی ها، همایش های مذهبی و .. می باشد. کاربران می توانند ویدئوهای مربوط به مداحی، نوحه و … را از این قسمت دانلود نمایند.
۳- طراحی کتابخانه دیجیتال
کتب مذهبی و دینی در قسمت کتابخانه دیجیتال بصورت دسته بندی شده قرار گرفته و برای مراجعین ربات بصورت فایل پی دی اف قابل دانلود می باشد.
۴- طراحی بخش اوقات شرعی
اوقات شرعی تمامی شهرهای کشورمان و همچنین شهرهای مذهبی دیگر کشورها برای استفاده کاربران در این بخش طراحی شده است.
۵ – طراحی صفحه اخبار و مقالات
اخبار جدید در مورد تشکل مذهبی مربوطه، اطلاعیه ها، اخبار برنامه های آتی و اطلاع رسانی در باب کلیه فعایت ها و نیز مطالب آموزشی پیرامون احکام و مسایل شرعی در این صفحه درج می گردد.
۶- طراحی صفحه پاسخگویی به سوالات
کاربران پرسش ها و ابهامات خود را در مورد مسائل شرعی و دینی مطرح ساخته و علما یا خبرگان دینی به آنها پاسخ می دهند.
۳ – طراحی بخش زیارت آنلاین
امکان زیارت مجازی حرم ائمه معصومین (ع) و پخش زنده عتبات عالیات در این قسمت فراهم شده است.
۷ – طراحی صفحه گالری
تصاویر مربوط به مراسمات و برنامه های مذهبی همچون: اعیاد مذهبی و میلاد ائمه، عزاداری ها، برنامه های مداحی و .. جهت مشاهده مخاطبان در قسمت گالری پیاده سازی می گردد.
۸ –  طراحی تالار گفتگو
تالار گفتگو به بحث و تبادل نظر کاربران بصورت آنلاین اختصاص یافته که در مورد احکام و فرایض دینی به مشورت با یکدیگر می پردازند.
۹ – طراحی صفحه پخش قرآن
پخش زنده و آنلاین قرآن توسط قاریان مشهور در این قسمت می تواند برای استفاده مخاطبان و آشنایی آنها با مفاهیم قرآنی پُرکاربرد باشد.
ارسال خبرنامه به ایمیل اعضای ربات، بخش نظرسنجی، راه اندازی پنل اس ام اس اختصاصی ربات از دیگر امکانات و سرویس های طراحی ربات موسسات دینی و مذهبی می باشد.

مطالب دیگر...