ربات لوازم التحریر

فهرست محتوا

طراحی ربات لوازم التحریر

 

انسان‌ها درگذشته همواره به دنبال راهی برای ارتباط با یکدیگر بودند. شاید برای شما جالب باشد اما گفتگو و صحبت کردن شروع ارتباط میان انسان‌ها نبوده است. نحوه تفکر درونی انسان‌ها مشخص نیست اما ازآنچه بر روی سنگ‌ها و غارها به‌جای مانده است چنان نتیجه‌گیری می‌شود که روال تفکر و ارتباط میان انسان‌ها از طریق نقاشی و تصاویر بوده است.بنابراین باوجود عجیب بودن این موضوع، می‌توان گفت نوشتن سابقه بیشتری از گفتگو و صحبت کردن دارد.

پس باگذشت زمان در عین اهمیت دادن به نحوه صحبت و گفتگو و ایجاد زبان‌ها و گویش‌های متفاوت، توجه ویژه و بیشتری نیز بر روی نوشتن شد. چراکه نوشتن یکی از بزرگ‌ترین مشکلات گفتگو را حل می‌کرد. ابهام. نوشتن به‌صورت صحیح می‌توانست بسیاری از ابهامات موجود را رفع کند. همچنین نوشتن سبب شد تا بسیاری از دانشمندان و بزرگان تاریخ، نتایج تحقیقات و تفکرات خود را ثبت کنند تا آیندگان از طریق آن‌ها، بتوانند راه آن‌ها را ادامه دهند.

طراحی ربات حرفه ای لوازم و تحرير

 

باوجود اهمیت ذکرشده در بحث نوشتن، کم‌کم بحث سواد داشتن برای اکثر افراد جامعه امری ضروری شد چراکه انسانی که می‌توانست بخواند و بنویسد، می‌توانست منابع زیادی را بخواند و منابع زیادی را تولید کنید. ازاین‌رو باگذشت زمان مدارس و دانشگاه‌ها پدیدار آمدند و اتفاقا اکثر اتفاقات جوامع را رقم زدند.
یکی از مهم‌ترین ابزار هر دانش‌آموز و دانشجو و یا هرکسی که در هر شغلی نیاز به ثبت اطلاعات دارد، ابزار و لوازم‌تحریر هستند. مواردی مانند جوهر و کاغذ موارد ابتدایی موجود بودند؛ اما گسترش علم و فناوری در این حوزه هم بسیار تاثیرگذار بود و امروز ابزارهای متفاوتی برای استفاده چه به‌صورت شخصی برای دانش آموزان و دانشجویان و چه کاربرد سازمانی و شرکتی، در اختیار انسان‌ها قرار گرفت.
ممکن است شما دارای یک فروشگاه لوازم التحریر باشید و به دنبال این باشید تا فعالیت‌های خود را گسترش دهید. می‌خواهید بر رقیبانتان پیشی بگیرید و محصولات خاص و ویژه‌ای را به مشتریانتان عرضه کنید تا تنها ماه مهرماه پرمشتری شما نباشد؛ اما چه راه‌حلی برای نیاز شما وجود دارد؟

یک ربات لوازم التحریر داشته باشید

 

دنیای امروز، قابل‌تقسیم بندی به دو بخش است. یک قسمت دنیای حقیقی که در آن درس می‌خوانیم، کار می‌کنیم، غذا می‌خوریم و استراحت می‌کنیم و یک بخش دنیای مجازی. دنیایی که ارتباطات ما باهم بسیار گسترده‌تر از دنیای حقیقی است. عمده دلیل آن برداشته شدن محدودیت‌های فیزیکی با استفاده از تکنولوژی‌های ارتباطی و به‌صورت ویژه اینترنت است.اینترنت سبب شده است تا میلیون‌ها انسان سراسر کره زمین به‌سادگی و سرعت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

این موضوع علاوه بر جنبه‌های سرگرمی، دارای جنبه‌های اقتصادی نیز می‌باشد؛ بنابراین بسیاری از کسب‌وکارها در حال رو آوردن به این فضا برای استفاده از فرصت‌های آن هستند.شما هم می‌توانید از این فضای گسترده به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. کلید ورود شما به این دنیای عظیم مجازی داشتن یک ربات است؛ اما نه هر رباتی. شما باید یک  طراحی ربات تخصصی لوازم التحریر داشته باشید.

ربات شما در ساده‌ترین حالت می‌تواند دارای ویژگی‌های زیر باشد:
 • طراحی ربات با ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با فضای لوازم‌تحریر
 • امکان معرفی فروشگاه خود به همراه نمایش مکان آن بر روی نقشه‌های اینترنتی نظیر گوگل مپ
 • امکان معرفی محصولاتی که در فروشگاه ارائه می‌دهید
 • امکان نمایش تصاویر مرتبط با محصولات جهت معرفی بهتر
 • امکان نمایش محصولات در دسته‌بندی‌های گوناگون
 • امکان ارائه محصولات به‌صورت غیرحضوری در قالب فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت الکترونیکی
 • امکان رزرو و پیش‌فروش برخی محصولات پرطرفدار
 • امکان ارائه آخرین اطلاعیه‌ها پیرامون محصولات جدید فروشگاه در ربات
 • امکان ارائه محصولات در قالب تخفیف‌های گوناگون
 • امکان نظرسنجی و دریافت میزان رضایت کاربرانی که از محصولات شما استفاده کرده‌اند
 • امکان پشتیبانی و ارتباط با کاربران

بنابراین با داشتن طراحی ربات تخصصی لوازم التحریر، شما می‌توانید در ساده‌ترین حالت دامنه تبلیغاتی خود را از یک ناحیه و یک شهر به‌کل جهان گسترش داده و محصولات خود را به مشتریانی از سراسر جهان عرضه کنید.اما برای کارکرد مناسب وب‌سایتتان، شما باید علاوه بر مولفه‌های ذکرشده، یکسری موارد فنی را در طراحی وب‌سایتتان در نظر بگیرید.

موارد فنی که در طراحی رباتتان باید در نظر بگیرید

 

یکی از مولفه های موفقیت هر طراحی ربات، میزان بازدید روزانه از آن ربات است. طبیعتا هر چه ربات شما پربازدید تر باشد، فرصت‌های بیشتری نصیب شما می‌شود. راه‌های زیادی برای پربازدید کردن رباتتان وجود دارد اما مهم‌ترین آن‌ها، طراحی بهینه سازی رباتتان برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل است که به آن سنو می‌گویند. اگرربات شما سئو مناسبی داشته باشد، در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود و این سبب هدایت اکثر ترافیک مرتبط در اینترنت به ربات شما می‌گردد چرا اکثر ترافیک کاربران از فیلتر موتورهای جستجو عبور می‌کند.

فروشگاه اینترنتی حرفه ای لوازم التحریر

 

علاوه بر پربازدید بودن، ربات شما باید پرسرعت باشد و صفحات آن خیلی سریع لود شود. ربات شما همچنین باید در اکثر ساعات شبانه‌روز در دسترس باشد.همچنین ربات شما باید ریسپانسیو و یا واکنش گرا باشد، به این معنا که محتوای ربات شما از طریق دستگاه‌های با اندازه‌های صفحه متفاوت، قابل‌مشاهده باشد.با توجه به موارد ذکرشده، مشاهده می‌شود که کار طراحی یک ربات خوب آن‌چنان هم ساده نیست و با توجه به پیچیدگی‌های تخصصی مربوطه، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و باتجربه استفاده کنید تا بتواند علاوه بر مؤلفه‌های تخصصی یک ربات لوازم و تحریر، موارد فنی لازم را نیز به بهترین نحو ممکن برای شما پیاده‌سازی کند.

مطالب دیگر...