ربات تلگرام چیست و چه قابلیتهایی دارد؟

ربات تلگرام چیست؟

فهرست محتوا

امنیت ربات‌­ تلگرام

امنیت بالای تلگرام
امنیت بالای تلگرام

ممکن است تصور کنید اگر از ربات­‌ها به صورت آنلاین استفاده ‌کنید ، به آنها اجازه‌ی دسترسی به محتویات چت‌تان را داده­‌اید.
عده‌ای دیگر از مردم به طور کلی نسبت به ربات تلگرام ‌بی‌اعتماد هستند؛ در حالیکه ربات‌ها هیچ دسترسی‌ای به محتویات درون چت‌ها ندارند و فقط آن اطلاعاتی را دریافت می‌کند که شما برای او میفرستید یا اجازه‌اش را می‌دهید.

دلیل به وجود آمدن ربات تلگرام

انسان‌ها به دلیل طبیعتشان همیشه در برابر انجام برخی کارها ناتوان بودند؛ برای مثال هیچوقت نمی‌تواند 24 ساعته بیدار بماند یا به صورت شبانه‌روزی کار کند و همیشه بهترین بازدهی را داشته باشد. ربات‌ها می‌توانند به صورت 24 ساعته، بدون وقفه و با بیشرین سرعت به مخاطبین کمک کنند و خواسته‌های آن­ها را انجام دهند. آن­ها می‌توانند به صورت دو طرفه با مشتری ارتباط برقرار کنند؛ یعنی برای پیدا کردن مشکل اصلی می‌توانند از کاربر سوال بپرسد و برای پاسخگویی بهتر با سایت‌هایی، مانند یوتیوب ،ویکی‌پدیا و غیره ارتباط یرقرار کند و از اطلاعات موجود در آن­ها استفاده کند.

و بزرگترین ویژگی های ربات تلگرام این هستش که کاربر میتواند ربات تلگرام دقیقا مطابق خودش پیاده سازی کنید

چرا باید از ربات‌های تلگرامی استفاده کنیم

1. ربات‌ تلگرام همانند دیگر اکانت‌ها تلگرامی، طریقه‌ی استفاده راحتی دارند و ارتباط برقرار کردن با آنها بسیار ساده است. اما این اکانت‌هابه جای افراد توسط نرم‌افزارهاکنترل می‌شود و معمولا هوش مصنوعی دارند. ربات‌ها قادر به انجام هرکاری اعم از بازی، آموزش، جستجو ، پخش و بسیاری از کارهای دیگر هستند.

2. کارکردن با ربات‌ها بسیار آسان است. در بیشتر مواقع حتی نیازی به تایپ نیست؛ زیرا رباتها مجموعه‌ای از دکمه‌ها را دراختیارشماقرارمی‌دهند.


3. رباتها، به شدت قابلیت بازاریابی بالایی دارند و شما میتوانید از گروه ها و کانال ها برای بازاریابی بیزینس استفاده کنید

4. همچنین بات‌ها را می‌توان برنامه‌ریزی کرد تا پاسخ‌های خودکار به سوا‌های پرتکرار مخاطبین بدهد و در صورت نیاز به کارهای پیچیده‌تر، آن درخواست را به یک شخص واقعی ارسال کند.


5. ربات‌ها می‌توانند گزارش از خدمات خود به شما ارائه دهند؛ برای مثال می‌توانند نشان دهند که کاربران بیشتر چه چیزهایی از او خواسته‌اند و چه محتواهایی بیشتر از بات شما برای دبگران ارسال شده است.

6 . صرفه جویی در زمان و سرمایه ، زیرا ربات تلگرام میتواند با هزینه کم در پلتفرمی محبوب کارایی مانند اپلیکیشن و سایت داشته باشد

ربات‌ تلگرام چگونه به بیزینس‌ها کمک می‌کند؟

ربات  تلگرام به دلیل محبوبیت، امنیت و دیگر ویژگی‌های منحصر به فردش راه‌حل قدرتمندی برای پیشرفت در یک بیزینس محسوب می‌شود:

  •     این ربات‌ها می‌توانند دستیار تجاری کارآفرینان شود و مانند یک شخص با مشتریان ارتباط برقرار کند، شما به وسیله‌ی ربات‌ها می‌توانید خدمات خود را به بهترین صورت به مشتریان ارائه دهید. ربات‌ها به عنوان یک کارمند قدرتمند با تبلیغ و پشتیبانی 24 ساعته می‌توانند باعث بهره‌وری حداکثری شما شوند.
  •     شما به وسیله‌ی ربات‌های تلگرامی می‌توانید مقدار زیادی از پول خود را پس‌انداز کنید؛ زیرا این ربات‌ها با بازدهی خیلی بیشتری می‌توانند جایگزین برخی از کارمندان شما باشند و شما را  از استخدام کارمندان زیاد بی‌نیاز کند.
  • ربات‌ها با ارتباط برقرار کردن با تعداد بیشتری از مخاطبان، باعث افزایش دایره‌ی مشتریان و در نهایت پیشرفت شما خواهد شد.
  •     طبق تحقیقات انجام شده توسط Gartner خدمات به مشتری مهم‌ترین عامل موفقیت است. عرضه خدمات از طریق نیرو‌های انسانی گاهی با اشکالاتی همراه است؛ برای مثال ممکن است در جواب برخی از سوال‌ها دچار فراموشی شوند، شماره‌ها را اشتباه وارد کنندو غیره.در حالیکه ربات‌های تلگرامی عاری از هر گونه خطا یا کوتاهی است.
  •     ربات‌ها همیشه خوش‌اخلاق و پرانرژی هستند و شما با کمک از آنها دیگر نگران حال بد کارمندان و تاثیر آن روی نحوه‌ی برخورد یا بازدهی آن­ها نخواهید بود

مزیت ربات‌ها نسبت به اپلیکیشن و سایت

امروزه کاربران تلفن همراه با داشتن برنامه‌های کامل و قدرتمندی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و غیره دیگر تمایلی به نصب برنامه‌های جدید و یا ورود به سایت در تلفن‌های خود ندارند. به همین دلیل استفاده از ربات‌ها و ویژگی‌هایی که علاوه بر کاربران شامل صاحبان کار نیز می‌شود یک ترفند قدرتمند برای رسیدن به هدف‌های خود است. و همچنین علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و سرمایه با استفاده از آن میشود از ساخت یک اپلیکیشن و سایت نیز بی‌نباز شده و در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود.

مطالب دیگر...