ربات کافی نت

فهرست محتوا

امکانات ویژه ربات کافی نت

ربات کافی نت

 

نبود يك سيستم جامع و دايركتوري مدرن خدمات كافي نتي در كشور و نداشتن آشنايي بعضي از كاركنان كافي  نت ها به اصول جستجوي پيشرفته ،  بسياري از خدمات اينترنتي در اين مراكز بصورت كامل و در حد نياز جامعه ارائه نمي شد . اين امر سبب گرديد كه  ربات كافي نت (براي اولين بار در دنياي شبکه های اجتماعی ) به ياري كافي نت ها آمده و خدمات روز اينترنتي (بخصوص ثبت نام هاي اينترنتي روز و ثبت نام هاي اينترنتي استخدامي و سايت هاي خدماتي مفيد و … ) را با اطلاع رساني به موقع و روشي ساده و موثر در اختيار همه قرار دهد تا حد اكثر استفاده بهينه را هم خود كافي نت داران و هم مراجعه كنندگان آنان از وقت و اينترنت داشته باشند.
با استفاده از ربات كافي نت تحولي عظيم در ارائه خدمات مناسب و گسترده كافي نت داران به مشتريان خود صورت گرفته و از اخبار و ثبت نام هاي اينترنتي( دانشگاهي ، استخدامي ، دولتي و شركتها و غيره ) كه كمتر يا ديرتر اطلاع پيدا مي كردند، بهره مند مي شوند  و استفاده بهينه اي از پتانسيل كافي نت ها بعمل مي آيد .
تبلیغات در دنیای امروزه، نقش مهمی را در پیشبرد کسب و کار ایفا می کند.در این میان باید توجه داشت،درست و کم هزینه تبلیغ کرد و این ربات به کافی نت داران کمک میکند کافی نت خود را به راحتی و بدون هزینه تبلیغ کنند و از رغیبان خود جلو بیوفتند.

مزاياي ربات كافي نت

اطلاع بموقع از جديدترين ثبت نام هاي اينترنتي مثل انواع ثبت نام های دانشگاه ها و اعلام نتایج
كاربري آسان (بصورتي كه به سادگی از كليه امكانات ربات مي توان بهره مند شد)
افزايش كارايي كافي نت ها و جلب رضايت مشتري هاي مراجعه  كننده به كافي نت ها
سفارش تایپ مقاله، پایان نامه ، و پرو‍ژه های دانشجویی و دانش آموزی
فتوکپی و اسکن
فروش CD و DVD  خام به طور کلی و جزیی
فروش انواع بازیهای رایانه ای و پلی استیشن
فروش انواع نرم افزار های کامپیوتر

برنامه نویسی و طراحی سایت ( شخصی ، و تجاری )

 

این يك راه حل ساده براي نيازهاي روزانه كافي نت هاست و استفاده بهينه و بموقع از خدمات شبکه های مجازی است.
 اینها پیشنهادات اولیه ما برای طراحی این ربات بود. ولی شما می توانید هر طور که تمایل داشته باشید این ربات را بر اساس نیازهای و ایده های خود سفارش دهید.

مطالب دیگر...